Pro všechny co si zatím nevšimli ve hře, dnes v ranních hodinách proběhlo předgenerování nového ultra světa, z důvodu toho, že ten starý neustále shazoval server.. Vše bylo sice ready už v ranních hodinách poggers, ale server nějakým nedopatřením zůstal až téměř do večera na whitelistu, za což se omlouváme. feelsbadman Nyní je už server online a můžete z vesela běhat po ultra dimenzi a lootit si svoje beast bally.ditto

Showdown
Jen opravdu malá menšina lidí, kteří se podíleli na testování ví, že něco takové vůbec existuje.. A co to vlastně je? Je to minecraftí obdoba známé webové hry "Pokémon Showdown". Ne všichni tuto hru znáte, ve zkratce tedy jde o zápasový systém, ve kterém se připojíte do fronty pro vybrané elo a náhodně vám to vylosuje soupeře ze stejné fronty. Následovně se utkáte v 6v6 zápase se svými týmy. Vítěz potom získá "Elo" body do vybrané fronty. Veškeré pravidla jsou zahrnuta v pluginu samotném. Stačí jen napsat /sd nebo /showdown a prostudovat si jak co funguje. seemsgood

Další žhavé novinky vám oznámíme v blízké době zde na webu.. Jedno vám ale můžu prozradit. Bude to celkem boj.. :haha:
Dnes v noci proběhne dogenerování stavebního světa, pro vás to znamená, že se rozšíří hranice světa o několik tisíc bloků na každou stranu. Server bude na whitelistu až do ranního restartu. Díky za trpělivost. ditto
Server je konečně bez whitelistu a typicky vypuká chaos. Jak postupovat abyste mohli v klidu hrát? Následovně: První věc co uděláte pokud jste používali Storage drawery je, že napíšete pod TENTO PŘÍSPĚVEK svůj ingame nick a název vašeho homu(/home xxx). Nic nerozbíjejte a nechte vše tak jak bylo, mezitím si běžte najít místo pro váš nový domov a klidně ho i postavit na /warp stavba. Pokud jste měli truhly z módu Iron Chest můžete si vybrat věci a přestěhovat se na /warp stavba rovnou. Za žádnou cenu NEZŮSTÁVEJTE ve starém stavebním světě! Cca za měsíc se totiž bude mazat!

//EDIT: Aktuální situace si žádá následující řešení: Za 1. se přepravní služba PPL přejmenuje na PPHotsky a přenese vám itemy zvlášť z vaších homů. Další krok bude odvíjen od vaší samostatné spolupráce. Ti se kterýma to nestihnu vyřešit dnes ingame si sem připiště nicky a názvy homu kde máte věci v truhlách.
Vzhledem k tomu, že po kontrole stavebního světa jsme došli k závěru, že jediné rozbité IDčka jsou z módů Tinker's construct a Storage drawers, bylo zde víc řešení, ale rozhodli jsme se k jednomu. Vytvoříme kompletně nový svět, kde se budou spawnovat jak pokemoni, tak se bude dát i stavět. V aktuálním světě, který slouží jako svět pro pokemony se budou nacházet speciální seriálové lokace(Kanto, Johto,..) se spoustou questů a trenérů. Nyní však zůstává jedna věc, a to jsou itemy ve stávajícím stavebním světě.. Itemy ve stavebním světě zůstaly tak jak jsou.. Az na tinkers' pece a zmiňované drawery.. Co s tím? Hráči, kteří měli nějaké itemy ve storage drawerech dostanou jako kompenzaci "Air Drop" od admina. Musí však nahlásit buď zde, nebo do soukromých zpráv někomu z adminů(ne moderátorů) název jeho homu (/home nazev) a hlavně NECHAT VŠE NEDOTKNUTÉ. Hráči co měli itemy v truhlách z iron chest módu si věci budou moci normálně vzít a přesunout do nového světa. Zní to trošku nefér, ale jinak by se musely smazat všechny itemy a to prostě je hloupost. Veškeré vaše dotazy můžete směřovat do komentářů pod tento příspěvek.

//EDIT: Itemy v inventářích a pokémoni jsou v pořádku, nepanikařte. :)
Dnes v ranních hodinách se během restartu server pokazily IDčka po všech světěch. Po pokusech nahrát jakékoliv zálohy jsme zjistili, že na tom zálohy jsou úplně stejně jako všechny světy. Z tohoto důvodu bude na serveru probíhat cca dvoudenní údržba, abychom zvládli opravit spawn a alespoň z části připravit nějaký content jako omluvu pro hráče. Během zítřejšího dne dostanete echo o tom, co a jak bude následovat po údržbě. Díky za pochopení!
Uplynulo již pár týdnů od wipu serveru a spousta z vás již má vybreeděno a dokonce i poražené všechny NPC gym leadery. Proto přicházíme se starou dobrou elitní čtyřkou. Tentokrát to bude však ve zcela novém rozestavení. Z naší původní elitní čtyřky nám zbyl jen Aronix, který všem ukáže, co jsou to double battly. Dále tu máme baku, elbuchaca a PombiCe. Každý člen elitní čtyřky bude mít svá pravidla, avšak bude pár společných.

Společná pravidla:
 • Možnost vyzvat E4 1x denně
 • Povoleno Raise to Cap
 • Povolen Full Heal

Jak bude vše probíhat?
Pokud máš všechny odznaky z gymů, můžeš vyzvat prvního E4 elbuchaca, pokud ho porazíš, můžeš jít na druhého člena PombiCe, pak na třetího baku a nakonec na posledního, Aronixe. Pokud porazíš všechny členy E4, tak můžeš vyzvat "Championa", kterého když porazíš, tak obdržíš další instrukce. Dle instrukcí budeš pak plnit serverové questy, za které bude možnost získat hodnotné ceny.

PS: Na elitní čtyřku se dostanete přes /warp elita
survival114.png
Nová verze Survivalu se pomalu blíží, aktuálně ji máme v režimu testování ale i tak se můžeš přidat a zkusit novinky třeba i ty! :)

Konkrétně máme/plánujeme tyto změny:
 • plná podpora nejnovější verze (aktuálně) 1.14.4
 • systém vlastních světů jako nyní + společný svět s reskami a PvPčkem z 1.8ky
 • vydělávání pomocí prací (jobs)
 • vylepšené vesnice, možnost sňatku s hráči i vesničany při dosažení dostatečné reputace a možnost splození potomka (dalšího villagera)
 • vylepšený, mnohem nebezpečnější Nether
Časem bude samozřejmě server dostupný pro všechny hráče, pokud ovšem nechceš čekat tak stačí napsat o přidání na whitelist na naše fórum, kde úplně dole najdeš sekci:
BetaTesting Survival 1.14.4 - dotazy, návrhy apod.

PS: Stávající Survival 1.13.2 zůstává zatím beze změn.
Bohužel se během zálohování serveru vyskytla chyba a odnesl to mimojiné i stavební svět Dinocraftu. Reálně bysme tedy museli udělat wipe serveru, vzhledem k nízkému zájmu hráčů o tento modpack a především také kvůli plánu tento server nahradit jiným, jsme se nakonec rozhodli Dinocraft uzavřít již nyní. Nebylo by asi správné hráče nutit začínat znova od začátku když za relativně krátkou dobu plánujeme vydat něco dalšího.

Modpack zůstane i nadále v launcheru, během zítřka vyjde aktualizace módů a hlavně možnost singleplayeru takže kdo chce bude si moci hrát v singlu. Dinocraft jako server se tedy bohužel ruší a neplánujeme ho už nikdy obnovovat. V blízké době vyjde info o plánovaném modpacku, který snad zaujme více.
Včera večer přestal fungovat starý warez technic launcher, proto jsme ráno nahráli upravenou verzi, která opravuje přihlašování. Bohužel v ní ale nefungují aktualizace modpacků - přinášíme tedy ještě novější verzi kde už konečně funguje vše jak má.
Stahujte zde: https://magmacube.cz/modpacky/TechnicLauncher.exe

Taktéž byly upraveny světy na Pokeminu - opět máme stavební svět a pokémony zvlášť. Pro stavbu využijte warpy stavba1-4 a pro pokémony pak warp pokemon.
Důvody pro tuto změnu jsou následující:
 • zlepšení spawningu pokémonů
 • snížení zátěže na server
 • přehlednější svět pro snadné nalezení pokémonů ve vybraném biomu
Zdravím všetkých lovcov pokémonov!


Veľa z vás nám písalo, že vám už chýbajú pravidelné turnaje o skvelé ceny a my sme si povedali že prečo vlastne nie? Od wipu už ubehol určitý čas a viacerí z vás majú už vytrénovaných pokémonov ktorí sú pripravení bojovať.

A aký by to bol pixelmon server bez pravého turnaja! Takže od ôsmeho Augusta (Srpna) začne oficiálna MagmaLeague, kde každý deň v 18:00 prebehne turnaj,ktorého víťaz získa 2 body a porazený vo finále získa symbolický 1 bod, ktoré sa následne zapíšu do tabuľky.

Vyhodnotenie turnajov prebehne vždy na konci mesiaca a odmeny získajú prví piati trenéri.

Pravidlá
 • Hráč môže mať vo svojom tíme 1 legendárného a 1 UB
 • Hráč nemôže mať v tíme dva alebo viacej pokemonov či vývojov (neplatí pre Eevee,Arceuse apod.)
 • hráč môže meniť zostavu svojho tímu behom turnaja
 • zákaz používania akýchkoľvek itemov z batoha (potiony, revive, X-itemy atd.)
 • Zákaz nastavovania si cez battle rules level cap na 100
 • Hráč môže použiť maximálne jednu primal formu
 • Zakázané útoky/ability Double Team, Minimize, Moody a OHKO útoky


1.miesto - rank ML Champion s Veteran výhodami(bez kitu veteran1), Tier 3 pokémon skin, random legend key, UB key a 2x shiny upgrade

2.Miesto - random legend key, random ub key, 2xshiny upgrade, tier 2 pokémon skin

3.Miesto - random ub key, 1xshiny upgrade, tier 1 pokémon skin

4.Miesto - random hidden ability, tier 1 pokémon skin

5.miesto - random shiny, tier 1 pokémon skin


Veľa štastia trenéri!

PS: Členovia AT majú zákaz účastniť sa turnajov. (neplatí pre builderov, Moderátorov a Adminov z iných...